Moskitiery Warszawa

Moskitiery to siatki PCV lub stalowe wykonywane na konkretny wymiar, co zapewnia 100% zabezpieczenia przed owadami. Profile wykonane są z aluminium w kolorach standardowych i drewnopodobnych a także na życzenie klienta w kolorze z palety RAL.

Wykonujemy moskitiery w 4 podstawowych systemach:

  • Moskitiery ramkowe (kołnierzowy)
  • Moskitiery drzwiowe
  • Moskitiery rolowane
  • Moskitiery przesuwne
moskitiery Warszawa

Zaletą moskitiery jest jej zdolność do zatrzymywania uciążliwych owadów, takich jak komary, z dala od pomieszczeń mieszkalnych i sypialnych.


Moskitiera będzie również zatrzymywać motyle i inne skrzydlate owady w nocy, pozwalając cieszyć się chłodnym nocnym powietrzem przy otwartych oknach.


Moskitiery pozwalają również zachować świeże i naturalne powietrze w otoczeniu, unikając stosowania chemicznych środków owadobójczych. Jednocześnie jedna inwestycja w moskitierę oznacza konieczność zakupu wkładów odstraszających, nawet jeśli nie są to chemikalia! To świetna opcja, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę.


Wybierając moskitierę należy wziąć pod uwagę lokalne poziomy narażenia na owady. Jeśli mieszkasz na wsi, a Twój dom wypełnia dużo much, komarów i motyli w dzień i w nocy przez całą letnią porę roku, śmiało zasłoń okna roletami, a drzwi siatkami magnetycznymi lub stałymi.


Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz krótkoterminowego rozwiązania przez dwa miesiące, siatki samoprzylepne mogą być doskonałe, podobnie jak siatki kurtynowe . Oba są łatwe do rozłożenia, a jeśli pokryjesz je środkiem odstraszającym owady (oczywiście idealnie niechemicznym), będą one jeszcze bardziej skuteczne.


Upewnij się, że wybierasz odpowiednie wymiary dla swoich moskitier, nawet jeśli planujesz kupować duże modele cięte na wymiar.


Do domu lub na wakacje, dlaczego nie wybrać wygodnego i ekologicznego wyboru i wybrać moskitierę zamiast środków chemicznych na spokojne letnie noce. Jeśli chodzi o format – ramowe, rolowane, przesuwne – to ty decydujesz!

Wysokiej Jakości Moskitiery

Jako producent rolet i systemów okiennych z wieloletnim doświadczeniem, Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości moskitiery okienne i drzwiowe.

Moskitiera na okno umożliwia jego swobodne otwieranie i zamykanie.

Rolety I Moskitiery – Siatki Na Okna Przeciw Owadom

Siatka przeciw owadom – biała – moskitiera z taśmą samoprzylepną.

W przypadku wyjścia na taras idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie moskitiery przesuwnej. Moskitiera STANDARD okienna i drzwiowa to najprostsza, podstawowa i najtańsza forma moskitiery jaką posiada w swym asortymencie. Moskitiery ramkowe – to najpopularniejsze rozwiązanie wśród klientów.

System jest niezwykle praktyczny zwłaszcza, że w maksymalnym stopniu wykorzystano elementy składowe pozostałych systemów moskitier będących w ofercie naszej firmy. Plis jest najlepszym z obecnie dostępnych na rynku systemów moskitier.

Z kolei w kuchni doskonale sprawdzi się moskitiera zwijana, której zaletą jest możliwość zamykania i otwierania w dowolnej chwili. Moskitiera zwijana występuje zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej. Moskitiera zwijana to bardzo estetyczne rozwiązanie, które dzięki niewielkiej kasecie, idealnie wpasuje się w każdą wnękę.

Montaż okiennych moskitier ramkowych jest bardzo prosty. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy bogaty wybór moskitier ramkowych, aby można było dopasować je do wnętrza, w którym miałyby się znaleźć.

Moskitiery Ramkowe Na Okno – Ramka do moskitiery

Ramka moskitiery okiennej wykonana jest z lekkiego profilu aluminiowego do którego zamocowane są obrotowe zaczepy umożliwiające szybki montaż moskitiery na oknie.

Wysokiej jakości moskitiera do okien posiada wytrzymałą aluminiową ramę i będzie idealnie chronić twój dom przed owadami, a jednocześnie przepuszczać świeże powietrze. Moskitiera ramkowa przesuwna doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe.

Moskitiery na okna bezinwazyjne marki są bardzo wygodną i bezpieczną ochroną przed owadami i zanieczyszczeniami. Ponieważ zakrywają większą przestrzeń, niż moskitiery na okna, zbudowane są ze specjalnych profili drzwiowych z poprzeczką pośrodku. Zastosowane przy ich produkcji nowoczesne rozwiązania i materiały sprawiają, że moskitiery na okna z widocznej tu oferty nie będą miały silnie negatywnego wpływu na przepływ powietrza.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że walka z insektami i kurzem może być ciężka, dlatego oferujemy wysokiej jakości moskitiery, które posłużą Ci przez długi okres. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów oferujemy wysokiej jakości moskitiery okienne. Dostępność w ofercie szerokiego asortymentu produktów do okien, w tym wysokiej jakości moskitiery ramkowe oraz zwijane doskonale wypełnią oczekiwania w zakresie komfortu wypoczynku i pracy.

Jeśli chodzi o solidne moskitiery Warszawa może skorzystać z naszej pomocy w tym zakresie. Podpowiemy Ci, jaka moskitiera okienna ramkowa będzie odpowiednia.

Moskitiery Okienne Na Wymiar Warszawa

W przypadku nietypowych okien proponujemy moskitiery na wymiar, które można dopasować do parametrów konkretnych elementów stolarki drzwiowej i okiennej.

Nasi partnerzy

usługi płytkarskie i glazurnicze poznań
Usługi płytkarskie i glazurnicze