Moskitiery Warszawa na wymiar

Moskitiery na wymiar to siatki PCV lub stalowe wykonywane na konkretny wymiar, co zapewnia 100% zabezpieczenia przed owadami. Profile wykonane są z aluminium w kolorach standardowych i drewnopodobnych a także na życzenie klienta w kolorze z palety RAL.

Wykonujemy moskitiery w 4 podstawowych systemach:

  • Moskitiery ramkowe (kołnierzowy)
  • Moskitiery drzwiowe
  • Moskitiery rolowane
  • Moskitiery przesuwne
moskitiery Warszawa

Moskitiery drzwiowe i okienne na wymiar

Zaletą moskitiery jest jej zdolność do zatrzymywania uciążliwych owadów, takich jak komary, z dala od pomieszczeń mieszkalnych i sypialnych.


Moskitiera będzie również zatrzymywać motyle i inne skrzydlate owady w nocy, pozwalając cieszyć się chłodnym nocnym powietrzem przy otwartych oknach.


Moskitiery pozwalają również zachować świeże i naturalne powietrze w otoczeniu, unikając stosowania chemicznych środków owadobójczych. Jednocześnie jedna inwestycja w moskitierę oznacza konieczność zakupu wkładów odstraszających, nawet jeśli nie są to chemikalia! To świetna opcja, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę.


Wybierając moskitierę należy wziąć pod uwagę lokalne poziomy narażenia na owady. Jeśli mieszkasz na wsi, a Twój dom wypełnia dużo much, komarów i motyli w dzień i w nocy przez całą letnią porę roku, śmiało zasłoń okna roletami, a drzwi siatkami magnetycznymi lub stałymi.


Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz krótkoterminowego rozwiązania przez dwa miesiące, siatki samoprzylepne mogą być doskonałe, podobnie jak siatki kurtynowe . Oba są łatwe do rozłożenia, a jeśli pokryjesz je środkiem odstraszającym owady (oczywiście idealnie niechemicznym), będą one jeszcze bardziej skuteczne.


Upewnij się, że wybierasz odpowiednie wymiary dla swoich moskitier, nawet jeśli planujesz kupować duże modele cięte na wymiar.


Do domu lub na wakacje, dlaczego nie wybrać wygodnego i ekologicznego wyboru i wybrać moskitierę zamiast środków chemicznych na spokojne letnie noce. Jeśli chodzi o format – ramowe, rolowane, przesuwne – to ty decydujesz!

Wysokiej Jakości Moskitiery Warszawa

Jako producent rolet i systemów okiennych z wieloletnim doświadczeniem oferujemy naszym klientom wysokiej jakości moskitiery okienne i drzwiowe. Moskitiera na oknie pozwala na swobodne jej otwieranie i zamykanie. Nie ma ograniczeń czasowych i może być używany w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Gdy moskitiera jest zamknięta i znajduje się wewnątrz domu, komary nie mogą się dostać do środka. Jeśli siatka jest rozłożona, komary mogą dostać się przez otwarte okno lub drzwi. Moskitiery mogą być wykonane z materiałów takich jak polipropylen, poliester i dwuwarstwowy nylon tkany. Są dostępne w różnych rozmiarach i grubościach i można je przycinać, składać lub rozkładać w dowolnym momencie w zależności od potrzeb.

Moskitiery w oknie – montaż

Są stosunkowo tanie, łatwe do mycia i mogą być używane przez wiele lat. Są opłacalną inwestycją i są dostępne w różnych kolorach.

Moskitiera na drzwiach

Są zazwyczaj większe i grubsze niż ta na oknie i mają większą powierzchnię. Są one na ogół droższe i występują w różnych rozmiarach. Mogą być używane w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Zapewniają lepszą ochronę i nie zmywają się łatwo. Nadają się do użytku o każdej porze roku i występują w różnych kolorach. Dołączane są do okien i do drzwi balkonowych lub tarasowych. Mogą być również zamocowane do ściany lub do sufitu. Oferujemy wysokiej jakości żaluzja tarasowe na zamówienie. Paski są dostosowane do rozmiaru okna, a także możliwe jest ustawienie paska o dowolnym kształcie i równomiernie umieszczonych przy podporach. Wypolerowane narożniki stwarzać estetyczny wygląd. Żaluzje można zamontować na oknie lub oknie drzwiowym. Teraz można też montować na oknie wychodzącym na taras lub balkonowy na wysokości okna. Żaluzje zwijać na wysokości okna, więc nie będzie się boi deszczu i śniegu. W naszej ofercie są żaluzje w wersji elektrycznej i manualnej. Żaluzje składa się z pasków, które można zmienić kształt i kolor. Będą one utworzyć ścianę, która ochroni przed słońcem i insektami. Żaluzje można także plisować.

Cena i wymiary moskitiery

Cena moskitiery Warszawa i okolice uzależniona jest od rodzaju użytego materiału. Koszt różni się w zależności od użytego włókna. Koszty poliestru są wyższe niż polipropylenu. Wielkość moskitiery i jej grubość różnią się w zależności od użytego materiału. Standardowy rozmiar używany do pomiaru moskitier to 4,5 metra długości, 20 centymetrów szerokości i 3,5 milimetra grubości. Grubość siatek można dostosować do indywidualnych potrzeb. Należy pamiętać, że przed zakupem należy sprawdzić grubość moskitiery. Grubość służy do ochrony siatki przed szkodnikami, które mogą uszkodzić moskitierę. Różne materiały użyte do produkcji moskitier, w zależności od ich zastosowania, mają swoje własne cechy. Listę materiałów i specyfikacji moskitiery można znaleźć na stronie internetowej dostawcy. Moskitiery wyższej jakości są droższe niż tańsze moskitiery. Materiał użyty do produkcji moskitier może być regulowany przez Nigeryjską Organizację Standardową (NOS). W Nigerii istnieją trzy różne specyfikacje materiałów na moskitiery: polimer, poliester i nylon. Należy pamiętać, że wszystkie moskitiery powinny być zabezpieczone odpowiednim materiałem przeciw zaparowaniu, aby zapobiec utracie widoczności owadów. Możesz skontaktować się z naszym dostawcą, aby uzyskać więcej informacji. Niektóre moskitiery zawierają środki odstraszające komary. Repelenty owadów są przydatne w miejscach, w których nie ma zewnętrznego źródła światła. Środek odstraszający owady można spryskać na dłonie i nałożyć na moskitierę. Należy postępować zgodnie z instrukcjami producenta, aby zastosować środek odstraszający komary. Roztworu moskitiery nie należy stosować w połączeniu z innymi repelentami. Należy przestrzegać instrukcji producenta.

Blokady

Dostępnych jest wiele różnych rodzajów produktów odstraszających komary. Działają na różne sposoby. Niektóre działają poprzez przymocowanie do moskitiery. Są aktywowane przez pocieranie. Środek odstraszający działa, gdy środek odstraszający i środek odstraszający owady mają ze sobą bezpośredni kontakt. Odstraszacz można aktywować, gdy sieć dotknie odstraszacza. Inni nie korzystają z kontaktu sieciowego. Działają poprzez umieszczenie środka odstraszającego owady na wilgotnej powierzchni, a następnie spryskanie środkiem odstraszającym owady. Moskitiera musi być wyposażona w odpowiedni rodzaj moskitiery Korzystanie z moskitiery zależy od gatunku owadów, które spodziewasz się przyciągnąć do swojej posesji. Jeśli masz własny ogród, możesz zapobiec rozmnażaniu się komarów w Twojej posiadłości, zasłaniając wejścia do domu. Jeśli masz dzieci, dobrym pomysłem może być moskitiera. Inne środki ostrożności, które można podjąć, obejmują:
  • Nie bądź zbyt blisko łóżka, zwłaszcza w nocy.
  • Kiedy kładziesz się spać, nie używaj łóżka jako miejsca odpoczynku dla osób znajdujących się w pokoju lub w jego pobliżu.
  • Użyj środka odstraszającego komary, jeśli planujesz spać na zewnątrz.
  • Nie wpuszczaj komarów przez okna.

Nasi partnerzy

usługi płytkarskie i glazurnicze poznań
Usługi płytkarskie i glazurnicze
Marketing deweloperski