Moskitiery Warszawa

Moskitiery to siatki PCV lub stalowe wykonywane na konkretny wymiar, co zapewnia 100% zabezpieczenia przed owadami. Profile wykonane są z aluminium w kolorach standardowych i drewnopodobnych a także na życzenie klienta w kolorze z palety RAL.

Wykonujemy moskitiery w 4 podstawowych systemach:

  • Moskitiery ramkowe (kołnierzowy)
  • Moskitiery drzwiowe
  • Moskitiery rolowane
  • Moskitiery przesuwne
moskitiery Warszawa

Zaletą moskitiery jest jej zdolność do zatrzymywania uciążliwych owadów, takich jak komary, z dala od pomieszczeń mieszkalnych i sypialnych.


Moskitiera będzie również zatrzymywać motyle i inne skrzydlate owady w nocy, pozwalając cieszyć się chłodnym nocnym powietrzem przy otwartych oknach.


Moskitiery pozwalają również zachować świeże i naturalne powietrze w otoczeniu, unikając stosowania chemicznych środków owadobójczych. Jednocześnie jedna inwestycja w moskitierę oznacza konieczność zakupu wkładów odstraszających, nawet jeśli nie są to chemikalia! To świetna opcja, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę.


Wybierając moskitierę należy wziąć pod uwagę lokalne poziomy narażenia na owady. Jeśli mieszkasz na wsi, a Twój dom wypełnia dużo much, komarów i motyli w dzień i w nocy przez całą letnią porę roku, śmiało zasłoń okna roletami, a drzwi siatkami magnetycznymi lub stałymi.


Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz krótkoterminowego rozwiązania przez dwa miesiące, siatki samoprzylepne mogą być doskonałe, podobnie jak siatki kurtynowe . Oba są łatwe do rozłożenia, a jeśli pokryjesz je środkiem odstraszającym owady (oczywiście idealnie niechemicznym), będą one jeszcze bardziej skuteczne.


Upewnij się, że wybierasz odpowiednie wymiary dla swoich moskitier, nawet jeśli planujesz kupować duże modele cięte na wymiar.


Do domu lub na wakacje, dlaczego nie wybrać wygodnego i ekologicznego wyboru i wybrać moskitierę zamiast środków chemicznych na spokojne letnie noce. Jeśli chodzi o format – ramowe, rolowane, przesuwne – to ty decydujesz!