Pokaż okno
PROFIL
Zadzwoń i umów
się na spotkanie !
799 100 099
biuro@oknoo.pl
X
markizy

Markizy Warszawa

 

Markizy tarasowe, balkonowe i boczne

 

Warszawa i Białołęka

To teren gdzie wykonujemy większość realizacji związanych z montażem markiz.

Markizy tarasowe:

Markizy tarasowe:

Markiza boczna:

Zastosowanie

Markizy produkowane przez firmę SELT stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni takich jak tarasy i balkony.

Komfort optyczny i termiczny

Ochrona przed intensywnym promieniowaniem słonecznym to zadanie dla naszych markiz. Jeżeli podczas ciepłych dni masz problem z dużym natężeniem światła i wysoką temperaturą, to właśnie markizy tarasowe stanowią idealne rozwiązanie. Markiza uchroni Nas też przed przelotnym deszczem co w letnie dni jest zjawiskiem dosyć częstym. Przekonaj się jak wiele przyjemności daje wypoczynek w letni dzień na tarasie osłanianym przez nasze produkty!

Estetyka i funkcjonalność

Markizy tarasowe firmy SELT to nie tylko znakomita ochrona ale również i niepowtarzalny wygląd. Prawie sto różnych wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z pięcioma kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych klientów. Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar oraz szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór wymiarów i funkcji produktu.

Trwałość

Najwyższa jakość to dewiza naszej firmy! Do produkcji markiz stosuje się wyłącznie najwyższej jakości stopy aluminium oraz tkaniny impregnowane najlepszych zachodnio-europejskich producentów. Dodatkowo dwuletni okres gwarancji zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

 

logo firmy selt

www.selt.com.pl/#markizy-pl